Менеджмент суден

Маючи досвід в управлінні флотом, ми пропонуємо повний комплекс послуг з менеджменту суден відповідно до вимог міжнародних кодексів та конвенцій. Грамотна організація процесів управління флотом, аналіз та прогнозування тенденцій фрахтового ринку, підвищує ефективність експлуатації флоту, що дозволяє судновласнику отримувати стабільний дохід без прямої участі в організації роботи судна, а фрахтувальнику отримати надійного перевізника та партнера.
Послуги управління суднами
Індивідуальний підхід до потреб наших клієнтів та високі вимоги щодо підвищення ефективності управління флотом – головна риса стилю роботи компанії.
Комерційний менеджмент
Фрахтування та повсякденне управління судном, бункерування, рейсова звітність, розрахунок сталійного часу/претензії щодо демереджу та комерційні претензії.
Технічний менеджмент
Безперервний контроль за технічним станом судів, повноцінною роботою всіх вузлів та механізмів, їх своєчасним обслуговуванням. Супровід докового ремонту та організація огляду суднокласифікаційних товариств
Безпека мореплавання
Підготовка, впровадження, сертифікація та управління системою безпеки на судах, складання планів безпеки суден, контроль за високим рівнем підготовки плавскладу. Організація страхування суден із залученням брокерів та/або безпосередньо.
Управління екіпажем
Забезпечення кваліфікованим та сертифікованим персоналом, який забезпечує якісне виконання своїх обов'язків. Ми забезпечуємо підбір особового складу, найм, процес адаптації, оцінку та розвиток екіпажу.
Впевнені, що ми зможемо знайти ефективні рішення для Вашого бізнесу!
Флот в управлінні